A mai zsidónegyedben 80-90 évvel ezelőtt 47 kabaré, színház, orfeum, zenés kávéház működött. Ezt a 30-as évekbeli orfeumi hangulatot hozzuk most vissza a Spinozába, s a harmincas évek kupléit Molnár Ferenc és Karinthy írásaival megbolondítva.
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére!
Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.
Győri Filharmonikus Zenekar
Közreműködik:
Lukács Anita, Boncsér Gergely, Szendy Szilvi, Peller Károly, Haraszti Elvira, Földes Tamás és a Győri Filharmonikus…