RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Mintha szívem szíved volna

Mintha szívem szíved volna

Önismereti irodalmi est nem csak pároknak

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. szeptember 11. szerda, 19:00

Hiszem, hogy a színház gyógyító tér, mely az idézés varázsával gyógyít.
Ezen az estén költőink és dalszerzőink segítségével idézzük meg az egyik legmélyebb teret az életünkben: a párkapcsolat terét.
Hogy a helyükre kerülhessenek benne a dolgok. Mindenekelőtt az “én”.

Hol vagyok én, mi az én felelősségem, mi az én dolgom, mi az én részem abban a folyamatosan mélyülő kölcsönhatásban, amit párkapcsolatnak hívunk?

Hogy megélhessem, mi is a mélység, az elfogadás, a szeretet, az odaadás, a tartás.

Hogy megláthassam, hogyan adjuk egymásnak legféltettebb titkainkat, legsérültebb részeinket annak reményében, hogy a párunkon keresztül megtanuljuk elfogadni őket. Talán szeretni is...

S hogy megtapasztalhassam, hogy ezek a dolgok összefonódva, egymást kiegészítve hozzák létre azt a szövetséget, amit párkapcsolatnak hívunk.

Költőink és zeneszerzőink ösztönös zseinalitása pedig egészen elképesztő kapukat tud megnyitni ebben a térben…

A gitárom és én várunk mindenkit szeretettel!

Ajánlatunk


1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

Az őszinte barátság meséje ez. Megmutatja, hogy nem baj, ha valaki értéktelennek tart, másnak talán attól leszel a legszerethetőbb, amit korábban nem is tudtál magadról. A lyukas hordó, a törött létra és a fogatlan gereblye a szemétdombra kerülve fellázad és elmenekül, de ezzel végül a Fecskefiút és a Rózsalányt is megmentik.

A REPUBLIC zenekar ebben az évben februárban ünnepelte 35. születésnapját. A jeles jubileum kapcsán az MVM Dome után most Szegedre egy közös ünneplésre hívják a közönséget 2025. szeptember 19-én, a Pick Arénába!

Ajánló


Benjamin Britten A KIS KÉMÉNYSEPRŐ Opera egy részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!