RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Mark Ravenhill:Product/A termék
2

Mark Ravenhill:Product/A termék

Passing Clouds Productions

James filmproducer. Olivia világhírű színésznő. Jamesnek nagy ötlete van. Filmet akar készíteni a szerelemről és a terrorizmusról. Ehhez Olivia nevére van szüksége.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. december 21. szerda, 21:00

Az emberi érzelmek ambivalenciájáról, egy világot megrengető tragédia feldolgozásáról és a határokat nem ismerő szerelemről szólni kívánó forgatókönyvbe belekerül maga Oszama bin Laden, a párizsi Disney Land ellen szervezett öngyilkosmerénylet és a Guantanamo Bay-beli fogolytábor egyszemélyes ostroma.

Mark Ravenhillt Nagy-Britannia legjelentősebb kortárs drámaírójaként tartják számon. Írói áttörését a Shopping and Fucking című darabja hozta a 90-es években, ez inditotta el nemzetközi karrierjét is. Számos darabját játsszák szerte a kontinensen, hazájában pedig a National Theatre állandó munkatársaként tevékenykedik. Product című szatíráját 2005-ban írta, az ősbemutatón maga játszotta Jamest az Edinburgh Festival Fringe keretében. Azóta számos országban bemutatták a darabot, többek között Németországban a Schaubühne-n és Svédországban a Dramaten-ben.

Hogyan kerül Oszama bin Laden, a Disney Land és két New York-i torony egy irodába? Mi köze van egymáshoz Mohammednek, Ádámnak és Évának? Na és a filmnek a színházhoz? És a valóságnak a fantáziavilághoz? A megfejtéshez a MERLiN Színház próbatermének izgalmas terében színre kerülő, magyarországi Ravenhill - ősbemutató a kulcs, melynek producer-színésznő kettősét Polgár Csaba és Hámori Gabriella alakítja.

Ajánlatunk


A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.

Szerelem, intrika, bosszú, szenvedély – minden együtt a színpadi műben, ahogy Dumas örökérvényű regényében is. Szomor György dalaival igazi musicalként mutatkozik meg a klasszikus alkotás.

A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

Ajánló


2026. július 11. 20.30 Gödöllői Királyi Kastély, Kastélypark SISI NYÁRI SZÍNHÁZ A Játékszín előadása.

Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.

Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 05. 28. (csütörtök) 19.00 Esemény kezdése: 2026. 05. 29. (péntek) 19.00

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!