RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Kövér Béla Bábszínház: Plimplim

Kövér Béla Bábszínház: Plimplim

Színház a legkisebbeknek

A 0-4 éves korosztályt és szüleiket, nagyszüleiket várja a Lóvasút babaszínházi sorozata.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. február 23. vasárnap, 10:00

Alkalmak:
Január 26. 10:00 Vaskakas Bábszínház: Dödölle
Február 23. 10:00  Kövér Béla Bábszínház: Plimplim
Március 23. 10:00 Napsugár Bábszínház: Pöttöm pöttyön pöttyös pötty
Április 27. Aranyszamár Bábszínház: Álomszövők


Február 23. Kövér Béla Bábszínház (Szeged): Plimplim
zene- és ritmusjáték kicsiknek

Uka uka taka zum bim!

A Plimplim a hang felfedezésének történetét meséli el és azt, hogy a körülöttünk lévő használati tárgyakban rejlő ritmusok és dallamok olyan varázslatos világokat tárhatnak elénk, ahol dalokból épülnek a várak, ütemekből születnek a csaták és a legszebb szimfóniákat konzervdobozok komponálják.

Zeneszerző: Danny Bain
Tervező: Katona Márk László
Készítették: Tóth Andrea, Katona Márk László, Zsibók Attila
Fény: Patkós Péter, Bujdosó Zoltán
Konzultáns: Kiss Ágnes
Rendező: Danny Bain

Játsszák: Spergel Anna és Presits Tamás

Az előadás időtartama: 25 perc, melyet 20 perc szabad játék követ.

Ajánlatunk


Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.

Ifj. Johann Strauss egyik legnépszerűbb műve, A cigánybáró a Jókai200 emlékév keretében kerül színpadra a Budapesti Operettszínházban. A darab 1885-ben, a Theater an der Wienben aratott először sikert, amikor a zeneszerző Ignaz Schnitzer librettójára komponálta meg nagyszabású operettjét Jókai Mór Szaffi című elbeszélése nyomán.

Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása

Ajánló


A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!