RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Kávéházi operett estek, vendégek: Kékkovács Mara és Buch Tibor

Kávéházi operett estek, vendégek: Kékkovács Mara és Buch Tibor

Mivel őrizte meg az operett a varázsát a musicalek és a rockzene világában? Hogyan szövi át Kékkovács Mara és Buch Tibor életét az operett?

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. február 20. csütörtök, 18:00

Vendégeink
Kékkovács Mara az operett színház primadonnája és Buch Tibor színész, operett-musical énekes

Közreműködik
a Dunakeszi Szimfonikus Zenekar kamaraegyüttese

Házigazda és vezényel
Farkas Pál, Kálmán Imre Emlékplakettel kitüntetett, Príma-díjas karmester

Minden jó operett egy olyan mese, amelynek az öltözéke álomból varrt, de a valója mégis mindannyiunk igaz érzelmeit rejti.

Mivel őrizte meg az operett a varázsát a musicalek és a rockzene világában? Hogyan szövi át Kékkovács Mara és Buch Tibor életét az operett?

Erről és operettszerepeikről beszélget a két kiváló művésszel Farkas Pál karmester a Kávéházi Operett Estek második előadásán 2025. február 20-án, csütörtökön 18 órától a Kálmán Imre Művelődési Központ Kávézójában.

Ajánlatunk


Aronsen művének középpontjában egy kusza szerelmi történet és a megállíthatatlan olvadás áll – kérdés, hogy kit melyik fenyeget jobban. A váratlan fordulatok, a tragikomikus helyzetek, a kitörő érzelmek és a végtelen tréfák lavinaként temetik maguk alá a szereplőket..

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Jegyár: 9000 Ft Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!