RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Fabula Rasa és a Harmonia Garden

Fabula Rasa és a Harmonia Garden

Fabula Rasa és a Harmonia Garden közös koncertje Mókussal.
Vendég: Four Bones

Pop-jazz-folk kavalkád a Fonogram-díjas Szirtes Edina ’Mókus’ és barátai tálalásában. Az estét a Four Bones harsona Quartet erősíti.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. május 31. csütörtök, 21:00

Fabula Rasa zenekar:

A zenekart Szirtes Edina „Mókus” alapította 2006-ban.
Az első Budapest Fringe Fesztiválon mutatkoztak be, ahol szakmai különdíjjal jutalmazták produkciójukat.
Dalaikat leginkább „kortárs folk”-nak, divatos szóval világzenének nevezzük. Az elmúlt hat év szerzeményei és koncertjei jórészt „Mókus” páratlan művészi munkájának köszönhetőek.
Jelenleg legújabb lemezükön dolgoznak, amely nyár elején fog megjelenni.

A zenekar Tagjai:

Szirtes Edina, Mókus – ének, hegedű
Balogh Guszti – ének
Cserta Balázs – fúvós hangszerek
Varga Kornél – gitár
Földes Gábor – basszusgitár
Kertész Ákos – dob, ütőhangszerek

Megjelent lemezeink
Csindratta – 2006
Pörgettyű-Lankattyú – 2009
Tesséklássék – SonyMusic, 2009


Harmonia Garden:

A Harmonia Garden héttagú hazai zenekar, különleges stílusötvözettel. Ebben a nem mindennapi kertben (sőt: inkább kerthelyiségben) klasszikus slágereket, ismert filmbetétdalokat - olyanokat, mint a Sunny, a Pacsirta vagy a Pump Up The Jam - hallhatunk autentikus csárdással, bossa novával, francia manuche swinggel, tangóval, dzsesszel, és django stílussal ötvözve. A zenekar muzsikája egyszerre szórakoztató és ínyenceknek szóló csemege.

A formációt 2006-ban alapította öt tehetséges zeneművészeti egyetemet végzett fiatal, Balog Miklós hegedűs, Horváth Márk és Jakab Viktor gitáros, Oláh Gergely cimbalmos és Lombos Pál bőgős. Az elmúlt években a Harmonia Garden további két muzsikussal, Szirtes Edina Mókus énekes-hegedűssel és Pagonyi András harmonikással bővült.

Ajánlatunk


A Kossuth-, Liszt Ferenc- és Prima-díjas Kovács Kati visszatér oda, ahol megnyerte az első Táncdalfesztivált, az Erkel Színházba. Oda, ahol örökre beírta nevét a magyar zenetörténelem legnagyobbjai közé. Most ismét ugyanott csendült fel az a hang, amely azóta generációk számára vált meghatározóvá, és amely hat évtized múltán is töretlen erővel, hitelességgel és szeretettel szól a közönséghez. A nagyszabású jubileumi koncerten két népszerű fiatal művész is színpadra lép Kovács Kati oldalán, akiknek kilétét egyelőre még titok övezi, de annyi biztos, hogy különleges és eddig nem látott zenei találkozásokat ígér.

Ajánló


A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!