RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Duncan Macmillan: Lélegezz

Duncan Macmillan: Lélegezz

Duncan Macmillan: LÉLEGEZZ

Fordította: Tóth Krisztina

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. február 11. vasárnap, 15:01

 

Szereplők:

N Pálos Hanna

F Vizi Dávid

 

Alkotók:

 

Díszlet - Jelmez: Füzér Anni

Fény: Balázs Krisztián

Dramaturg: Török Tamara

Asszisztens - Súgó: Héricz Anna

RENDEZŐ: Forgács Péter

 

A Nő és a Férfi. A Férfi gyereket szeretne. A Nő nem. Vagyis inkább igen. Mert végülis ez lenne az élet értelme és célja. De várjunk csak!

Mekkora lesz egy újszülött ökológiai lábnyoma? Nem a túlnépesedett bolygót kéne inkább megmenteni? Utódok helyett fákat ültetni?

Pálos Hanna és Vizi Dávid zsigeri összjátéka egyetlen hömpölygő párbeszédben meséli el a gyerekvállalás dilemmáiba belebonyolódó Nő és Férfi szélsőséges és felkavaró történetét.

AZ ELŐADÁS HOSSZA: 1 óra 20 perc, szünet nélkül

A Katona József Színház előadása

Ajánlatunk


A világ legnagyobb példányszámban eladott lemezekkel rendelkező szopránja, a legendás, GRAMMY®-díjra jelölt művész, Sarah Brightman 9 év után visszatér Magyarországra új karácsonyi show-jával, az ‘A Winter Symphony’-val, amely 2026. november 21-én varázsolja el a közönséget az MVM Dome-ban! A koncerten zenekar, kórus és sztárfellépők – köztük TONCHI (Tonči Huljić) – kísérik Sarah-t. Az est során az énekesnő legismertebb karácsonyi dalait és legnagyobb slágereit adja elő, még meghittebbé téve budapesti fellépését. A Winter Symphony felejthetetlen karácsonyi élményt nyújt az év legszebb időszakában.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!