RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


ArcMás- Geszti Péter

ArcMás- Geszti Péter

Geszti Péter neve hallatán biztos, hogy mindenkinek beugrik valami: Rapülők, Jazz+Az, A dzsungel könyve, Nemzeti Vágta, @®© óriásplakát-kiállítás, Aladár a Mézga családból, az X-Faktor zsűritagsága, és még sorolhatnánk.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. november 13. péntek, 19:00

ArcMás – Geszti Péter

Geszti Péter neve hallatán biztos, hogy mindenkinek beugrik valami: Rapülők, Jazz+Az, A dzsungel könyve, Nemzeti Vágta, @®© óriásplakát-kiállítás, Aladár a Mézga családból, az X-Faktor zsűritagsága, és még sorolhatnánk. A mai este főszereplője többek között zenéről, színházról, filmekről, reklámokról, dalszövegekről beszélget Barabás Évivel. És biztos lesz meglepetés is!

Ajánlatunk


A Viktória operett garantált színházi élmény minden generációnak, olyan sztárokkal, mint Dolhai Attila, Haraszti Elvira és Trokán Péter.

A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.

Ajánló


Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!