RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Képzetlenek - Madách Imre: Az ember tragédiája

Képzetlenek - Madách Imre: Az ember tragédiája

Az előadás nem a történeti színekre összpontosít, azokat csak felhasználja, alapul veszi, hogy közelebbről vizsgálódhasson a következő kérdésekben.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. május 20. szerda, 20:00

Milyen világban élünk? Van-e, és ha van, kicsoda Isten? Ki az Ördög, vagy más néven a Rossz, és honnan jön? Kik vagyunk mi magunk? Miért van minden így, ahogy van? Mi ez az egész????

Szerepoesztás:

Az Úr: Keindl Péter
Lucifer: Kálmánczhelyi Gábor
Ádám: Bódis Dániel
Éva: Lakatos Dóri
A Föld Szelleme: Gönczy Barbara
Angyalok: Barta Barbara, Kámvás Bálint

Rendezte: Szilágyi Gábor

Ajánlatunk


Erkel Ferenc BÁNK BÁN Opera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal A produkció szövege és zenei anyaga a mű ős- és baritonváltozatának felhasználásával jött létre.

Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.

Ajánló


A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat,…

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!