RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 


Zene.hu
 

Program


Csak egy tánc volt

Csak egy tánc volt

Slágerek. Fantasztikus előadók. A Stúdió 11… Izgalom. És egy ország esténként a képernyők előtt. Ez volt a táncdalfesztiválok felejthetetlen korszaka. Itt tűnt fel egy sármos fiatalember, aki egy szempillantás alatt tört be az akkori könnyűzene világába és a női szívekbe… Szécsi Pál.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. október 13. vasárnap, 19:00

Ezen az estén az ő legendás személyiségét és a táncdalfesztiválok világát idézzük fel. Sikerek, szerelmek, pályatársak… És akik visszarepítik önöket a 60-as, 70-es évekbe: Váradi Eszter Sára és Keller János.

Sztárvendégként pedig olyasvalakit köszönthetünk, akit szintén a korszak legünnepeltebb énekeseként ismerhettek meg, és aki kivételes hangjának és lenyűgöző személyiségének köszönhetően máig a közönség egyik legnagyobb kedvence: Koós János. Ám ő sem érkezik partner nélkül, vele tart egy csodás énekesnő, aki nem más, mint lánya: Koós Réka, a Madách Színház művésznője.

Csak egy tánc volt.., Karolina.., Hol jár az eszem.., Kislány a zongoránál…
A 12 fős Fesztivál Zenekart Ruff Tamás vezényli. Ha szeretne egy önfeledt nyári estét, tartson velünk!

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

2026. január 17-én a Néprajzi Múzeum egész napos programsorozattal ünnepli a kék és fehér világát. A Fehér tárgyak, kék minták – A funkcionalitástól a művésziig című esemény a Foltvarrás kékben és a Hétköznapi luxus kiállításokhoz kapcsolódva vezeti végig a látogatókat a kézművesség, a mintakincs és a tárgyalkotás múltján és jelenén – a játékos felfedezéstől az elmélyült beszélgetésekig. 

Ajánló


Shakespeare és Maráth Viktor legbájosabb komédiája igazi bolondos, gyönyörű, zenés, szerelmi kergetőzést ígér.

Giacomo Puccini TOSCA Opera három részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!